Kampi sportiv veror

Kamp veror me femijët e komunitetit cilët kanë dëshirë marrin pjesë. Misioni I këtij projekti është zhvillojmë dhe promovojmë sportet natyrë. Grupmoshat 6-15 vjec.<span class="EOP SCXW268141917 BCX0" data-ccp-props="{

Date

Qer 15 2022 - Kor 15 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Sheshi Skenderbe
Tirana, Albania

Organizer

Drejtoria e Përgjithshme e Promovimit të Qytetit Bashkia Tiranë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *