Kampionati Mini – Kalceto Djem

Promovimi I sportit futbollit shkollat 9-vjecar, angazhimi I fëmijëve me aktivitet sportiv si dhe nxitja e konkurencës shëndetshme sportive midis Shkollave.<span class="EOP SCXW224119860 BCX0" data-ccp-props="{

Date

Pri 01 - 30 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Pallati i Koncerteve

Organizer

Drejtoria e Përgjithshme e Promovimit të Qytetit Bashkia Tiranë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *