Konferenca Kombëtare e Vullnetarizmit 2.0 (përgatitje dhe implementimi)

 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

Date

Dhj 05 2022

Time

10:00 - 15:00

Location

Zyrat e Tirana EYC 2022

Organizer

Përtej Barrierave

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *