Konsultim me prinderit dhe te rinjte mbi krijimin e nje programi bazë të quajtur Qeshu Rini

Date

Sht 22 2022
Expired!

Time

16:00 - 16:00

Location

Online

Organizer

L.2 Qeshu rini

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *