konsultime me të rinj dhe adoleshentë rreth cështjeve prioritare në buxhetin e rinisë

 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

Date

Dhj 10 2022

Time

11:00 - 12:30

Location

Zyrat e Tirana EYC 2022

Organizer

Guxo

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *