Konsultime me të rinj dhe adoleshentë rreth cështjeve prioritare në buxhetin e rinisë

Date

Tet 15 2022
Expired!

Time

11:00 - 12:30

Location

Zyrat e Tirana EYC 2022

Organizer

Guxo

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *