Lojëra Popullore “Kthim në Traditë”

Lojërat popullore midis shkollave 9-vjecare Tiranës. Misioni I këtij projekti është promovojë sported natyrë duke qënë fëmijët janë pak ekspozuar me natyrën dhe kjo ndikon negativisht rritjen e tyre.<span class="EOP SCXW80942735 BCX0" data-ccp-props="{

Date

Jan 01 - 31 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Sheshi Skenderbe
Tirana, Albania
Category

Organizer

Drejtoria e Përgjithshme e Promovimit të Qytetit Bashkia Tiranë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *