Mentorimi I te rinjve lidhur me idete e tyre dhe monitorim i tyre

Date

Sht 09 2022
Expired!

Time

09:00 - 15:00

Location

Zyra e Ura te Reja, Ure Vajgurore

Organizer

New Bridges

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *