Model Simulues Negociatash Shqiperi-BE (Trajnim+Simulim)

Date

Qer 24 2022
Expired!

Time

14:00 - 17:00

Labels

Salla "Communicate"

Location

Zyrat e Tirana EYC 2022

Organizer

Qendra, Akademia e Integrimit Europian dhe Negociatave

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *