Model Simulues Negociatash Shqiperi-BE (Trajnim+Simulim)

Date

Qer 23 2022
Expired!

Time

11:00 - 14:00

Labels

Salla "Create"

Location

Zyrat e Tirana EYC 2022

Organizer

Qendra, Akademia e Integrimit Europian dhe Negociatave

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *