Ore te hapur me drejtues nga administrata publike dhe organizata te shoqerise civile per te dhenë shembullin konkret te drejtimit

Date

Kor 07 2022
Expired!

Time

10:00

Location

Hotel Sheraton

Organizer

Fondacioni i Olimpit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *