Ore te hapur me ekpert per te dhenë shembullin konkret te aplikimit per projekte dhe grande dhe menaxhimin e tyre

Date

Tet 01 2022
Expired!

Time

10:00

Location

Hotel Sheraton

Organizer

Fondacioni i Olimpit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *