Organizimi aktivitetit për pastrimin dhe mbjelljen e luleve dhe pemëve

Date

Tet 21 2022
Expired!

Time

10:00 - 13:00

Location

Vlore

Organizer

Federata e Familjes për Paqe Botërore dhe Bashkim

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *