Organizimi i 2 trajnimeve mbi “Lidershipin & Qeverisjen e Mirë”

Date

Tet 29 2022
Expired!

Time

10:00 - 16:00

Location

Ambasada e Paqes

Organizer

Federata e Familjes për Paqe Botërore dhe Bashkim

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *