Organizimi i konkurseve mbi te folurin ne publik ” Koha per demokraci funksionake”

Date

Sht 23 2022
Expired!

Time

11:00

Location

Tirane, Albania

Organizer

Federata e Familjes për Paqe Botërore dhe Bashkim

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *