Organizimi i konkurseve në 6 shkollat e mesme

Date

Tet 14 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Shkollat e perzgjedhura

Organizer

Federata e Familjes për Paqe Botërore dhe Bashkim

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *