Organizimi i konkursit mbi të folurin në publik me temë “Koha për Demokraci Funksionale”

Date

Tet 14 2022
Expired!

Time

10:00 - 12:30

Location

Korce

Organizer

Federata e Familjes për Paqe Botërore dhe Bashkim

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *