Organizimi i konkursit mbi të folurin në publik me temë “Koha për Demokraci Funksionale”

Date

Tet 21 2022
Expired!

Time

11:00 - 12:30

Location

Vlore

Organizer

Federata e Familjes për Paqe Botërore dhe Bashkim

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *