Organizimi i veprimtarisë social-kulturore përmbyllës

Date

Dhj 10 2022
Expired!

Time

10:00 - 12:00

Location

Ambasada e Paqes

Organizer

Federata e Familjes për Paqe Botërore dhe Bashkim

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *