Organizimi i veprimtarisë social-kulturore përmbyllëse të projektit me 150 pjesëmarrës në mjediset e Ambasadës së Paqes

 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

Date

Dhj 10 2022

Time

10:00 - 12:00

Location

Ambasada e Paqes

Organizer

Federata e Familjes për Paqe Botërore dhe Bashkim

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *