Organizimi i veprimtarive në terren në 6 zona

Date

Tet 29 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Zona te percaktuara

Organizer

Federata e Familjes për Paqe Botërore dhe Bashkim

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *