Panairit & Konkursit Kombëtar të Kompanive të Nxënësve JAA 2022

Programi i Junior Achievement of Albania, “Shoqëritë e Nxënësve” u ofron nxënësve në shkollën e mesme mundësinë për të mësuar se si nga një ide biznesi dhe koncept të krijojnë një kompani ku secili prej nxënësve të klasës nën guiden e mësuesve JA është aksioner dhe punon për suksesin e biznesit.

Date

Qer 28 2022
Expired!

Time

10:00

Location

Pedonalja e Tiranës

Organizer

Junior Achievement of Albania

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *