Përmbyllja e dy projekteve FF & Apps.

Praktikantët ndajnë projektet finale dhe përshtypjet e tyre gjatë zhvillimit praktikës. Shpërndarje e materialeve projekteve, certifikatave dhe cmimeve<span class="EOP SCXW220812796 BCX0" data-ccp-props="{

Date

Maj 02 - 08 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Sheshi Skenderbe
Tirana, Albania

Organizer

Drejtoria e Përgjithshme e Promovimit të Qytetit Bashkia Tiranë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *