Prezantimi i projektit në 3 programe televizive kombëtare & lokale

Date

Tet 22 2022
Expired!

Time

10:00 - 12:00

Location

TV Kombetare / Lokale

Organizer

Federata e Familjes për Paqe Botërore dhe Bashkim

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *