Prezantimi i projektit në 3 televizione kombëtare & locale

Date

Qer 22 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Ora News, News 24, Faxnews

Organizer

Federata e Familjes për Paqe Botërore dhe Bashkim

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *