“Pro LGBT Lule Ylber, Celebration of Friendship”

Aktivitete te ndryshme organizuar në kuadër të Ditës Ndërkombëtare kundër Homofobisë,Transofobisë dhe Bofobisë.

Date

Maj 17 2022
Expired!

Time

21:00

Location

@Destil

Organizer

Organizata OMSA

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *