Procedurat e punësimit në Bashkinë Tiranë

Trajnim informues mbi procedurat e punësimit Bashkinë Tiranë për gjithë studentët vitin 3 Bachelor dhe Mastër ( universiteteve me cilët DPBNJTZH ka marrëveshje bashkëpunimi.<span class="EOP SCXW29555656 BCX0" data-ccp-props="{

Date

Maj 16 - 22 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Sheshi Skenderbe
Tirana, Albania

Organizer

Drejtoria e Përgjithshme e Promovimit të Qytetit Bashkia Tiranë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *