Projektet Fillo me një ide dhe AppsChallenge

Javë promo universitete publike dhe private për hapjen e thirrjes dy projekteve Korrik. Komunikohet paraprakisht me universitetet përkatëse.<span class="EOP SCXW27823668 BCX0" data-ccp-props="{

Date

Qer 06 - 19 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Sheshi Skenderbe
Tirana, Albania

Organizer

Drejtoria e Përgjithshme e Promovimit të Qytetit Bashkia Tiranë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *