Promovimi i startup-eve me ide novatore mbi turizmin në Tiranë

Organizimi i një takimi  me rinj kanë ngritur sipërmarrje reja fushën e turizmit ose ata aspirojnë këtë fushë. Takimi do ketë sitematikë: “Revolucionarizimi i mënyrës si udhëtojmë dhe shijojmë turizmin gjitha aspektet ofron Tirana”.<span class="EOP SCXW103167163 BCX0" data-ccp-props="{

Date

Jan 12 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Instalacioni “Reja” ose Qendra TEN
Tirana, Albania

Organizer

Ketrina Jarazi
Phone
0698769448
Email
jarazi.ketrina@gmail.com

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *