“Për Një Mundësi të Dytë”/ Biblioterapi mbi mesazhet social-edukative të librave të përzgjedhur/

Date

Gus 29 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Instituti i Rehabilitimit të të Miturve, Kavajë

Organizer

Qendra për Formim dhe Zhvillim

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *