Qendra per Studimin e Demokracise dhe Qeverisjes

 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

Date

Dhj 06 2022

Time

11:00 - 12:00

Labels

Salla "Create"

Location

Zyrat e Tirana EYC 2022

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *