Qeshu rini, Tirana je ti!.

Sesion informues me të rinjtë në gjimnazin “Petro Nini” mbi hartën e shërbimeve

Date

Sht 23 2022
Expired!

Time

12:00

Location

Gjimnazi "Petro Nini"

Organizer

Observatori për të Drejtat e Fëmijëve dhe të Rinjve)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *