Qeshu rini, Tirana je ti!.

Takim konsultues me stafin e Bashkisë Tiranë për shërbimet për të rinjtë në të gjithë territorin që mbulon Bashkia e Tiranës

Date

Sht 20 2022
Expired!

Time

10:00

Location

Bashkia Tirane

Organizer

Observatori për të Drejtat e Fëmijëve dhe të Rinjve)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *