“Queer Got Talent”

Aktivitete te ndryshme organizuar në kuadër të Ditës Ndërkombëtare kundër Homofobisë,Transofobisë dhe Bofobisë.

Date

Maj 17 2022
Expired!

Time

17:00

Location

Tulla Culture

Organizer

Organizata OMSA

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *