Realizimi i intervistave te studimit tek pjesemarresit dhe ne opinionin e te rinjve te Tiranes

Date

Qer 04 2022
Expired!

Time

All Day

Organizer

Institutiti i studimit te opinionit publik

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *