Realizmi i workshopit dhe lojëra për diversitetin me të rinjtë

Date

Qer 28 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Zyrat e Tirana EYC 2022

Organizer

Center for Bridging Communities

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *