Rinia Aktive/ Trajnim : Mbi harten e suksesit dhe hyrje ne administrim/

Date

Qer 18 2022
Expired!

Time

10:00 - 13:00

Location

Hotel Sheraton

Organizer

Fondacioni i Olimpit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *