Rinia në botën e medias, dijes dhe informacionit

Trajnimi i mesuesve te gjimnazeve te perzgjedhura mbi temat: EMI si instrument per zhvillimin e aftesive te larta mendore dhe EMI si mjete krijues dhe shprehes i pikepamjeve dhe qendrimeve. (E. Durham, Katundi i Ri, B. Berisha )

Date

Sht 21 2022
Expired!

Time

12:00 - 16:00

Location

Ambjentet e QTAL

Organizer

QTAL (Qendra Tradite Art Libra)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *