Rinia në botën e medias, dijes dhe informacionit

Takime reflektimi dhe diskutimi te klubeve te leximit (online)

Date

Sht 05 2022
Expired!

Time

14:00 - 18:00

Organizer

QTAL (Qendra Tradite Art Libra)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *