Seanca informuese ku do prezantohet projekti dhe procedurat që duhet të ndjeke cdo i ri për t’u përfshirë në BootCamp dhe në aktivitetet e tjera të projektit.

Date

Sht 20 2022
Expired!

Time

09:00

Location

ART Hostel

Organizer

Gruaja ne Zhvillim Shkoder

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *