Sesione infromimi dhe trajtimesh per nje target grup te rinj nga mosha 15-29 vjec

Date

Tet 25 2022
Expired!

Time

11:00

Location

Rruga Abdyl Frashëri, Tirana

Organizer

SOUNDME

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *