Sesione Trajnimesh 1-ditore me mësues dhe prindër

Date

Nën 15 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Zyrat e Tirana EYC 2022

Organizer

Instituti per Zhvillim dhe Iniciativa Qytetar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *