Syn_ergasia – Paniri I Punes dhe i Aftesive

Ofrimi per te rinjte i mundesive per punesim, trajnime e keshillim karriere.<span class="EOP SCXW44304579 BCX0" data-ccp-props="{

Date

Shk 23 - 24 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Pallati i Koncerteve

Organizer

Drejtoria e Përgjithshme e Promovimit të Qytetit Bashkia Tiranë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *