Takim informues në sistemin arsimor, gjimnazi “Arben Broci” në lidhje me mekanizmat ligjor ekzistues që garantojnë pjesëmarrjen dhe përfshirjen e tyre në proceset e buxhetimit

Date

Sht 30 2022
Expired!

Time

11:00

Location

Shkolla e Mesme Arben Broci

Organizer

Guxo

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *