Takim informues në sistemin arsimor, gjimnazi “Gjergji Canco” në lidhje me mekanizmat ligjor ekzistues që garantojnë pjesëmarrjen dhe përfshirjen e tyre në proceset e buxhetimit

Date

Tet 18 2022
Expired!

Time

11:00

Location

Gjimnazi "Gjergji Canco"

Organizer

Guxo

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *