Takim informues në sistemin arsimor, gjimnazi “Sami Frasheri” në lidhje me mekanizmat ligjor ekzistues që garantojnë pjesëmarrjen dhe përfshirjen e tyre në proceset e buxhetimit

Date

Tet 12 2022
Expired!

Time

10:00

Location

Shkolla Mesme Sami Frasheri

Organizer

Guxo

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *