Takim me Sportistin e Qytetit

Promovim i sportisteve te dalluar te kryeqytetit. Cdo jave ne nje takim te hapur do te jete nje sportist i dalluar i cili do tregoje historine dhe rrugetimin e tij per ta paraqitur si nje model dhe shembull suksesi,ku sportdashes,tifoze dhe te interesuar do jene te lire te bejne pyetje per te njohur me nga afer idhujt e tyre.<span class="EOP SCXW189798319 BCX0" data-ccp-props="{

Date

Jan 03 2022 - Mar 24 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Sheshi Skenderbe
Tirana, Albania
Category

Organizer

Gjergj Muzaka
Phone
0682000017
Email
gjergjmuzaka@tirana.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *