Te dimë më shumë bashkë, të bëjmë më mirë bashkë

Vizita ne terren nga te rinjte per te identifikuar mangesite ne terren

Date

Sht 13 2022
Expired!

Time

10:00

Location

Rajoni 2, Vlore

Organizer

TPA Center/Qendra per Mendim, Planifikim dhe Veprim

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *