Të rinjtë aktiv për një të Shqipëri Evropiane të gjelbër

Zhvillimi i trajnimit të studentëve ”E drejta e komuniteteve dhe organizatave jofitimprurëse për të adresuar në gjykatë raste të dëmtimit të mjedisit’

Date

Kor 01 2022
Expired!

Time

10:00 - 13:00

Location

Zyrat e Tirana EYC 2022

Organizer

Center for Legal Empowerment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *