“Të rinjtë ambasadorë të mirëqeversjes: forcimi i angazhimit të të rinjve në luftën kundër korrupsionit përmes artit dhe komunikimit”

Përdorimi i instalacionit si mjet artistiko vizual

Date

Sht 23 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Hapesire publike Pedonalja, Tirane

Organizer

Qendra për Studimin e Demokracisë dhe Qeverisjes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *